Kontaktujte nás!

Telefon: +420 233 107 100 nebo nám napište Reg ICO

Vaše zpráva

Nacházíte se: Úvod > DYSON

DYSON

Historie značky

Řešitelé celosvětových problémů. Potřebujeme jich mnohem více. To je důvod, proč se James Dyson tak aktivně angažuje v podněcování mladých lidí.

Jeho dobročinná nadace podporuje studenty a učitele prostřednictvím stipendií, vzdělávacích programů a výukových materiálů. Když James radí britské vládě, překvapivě se dožaduje toho, aby se více malých dětí učilo spíše z nezdarů a tvrdé práce než z okamžitého úspěchu.

NOVÁ MYŠLENKA

Pět let a 5 127 prototypů

V roce 1978 si James Dyson všiml, že se vzduchový filtr v lakovně Ballbarrow neustále zanáší prachovými částicemi (stejně jako se sáček vysavače zanáší prachem). Proto navrhl a sestrojil průmyslovou cyklónovou věž, která prachové částice odstraňovala odstředivými silami 100 000krát většími než gravitace. Mohl by stejný princip fungovat i u vysavače?

James Dyson se dal do práce. O pět let a 5 127 prototypů později byl představen první bezsáčkový vysavač společnosti Dyson.

Dyson

VÝZKUM, NÁVRH, VÝVOJ

Dyson

NÁPADY POTŘEBUJÍ VÝZKUM, NÁVRH A VÝVOJ

Reakce veřejnosti dodala Jamesovi sebedůvěru, aby se zabýval i dalšími nápady a vynálezy. James a jeho rozrůstající se tým techniků a vědců potřebovali více prostoru. Proto James ve svém hlavním sídle ve městě Cotswolds vybudoval nové laboratoře pro výzkum a vývoj. A následně je dále rozšiřoval. Více nápadů. Větší invence.

NIKDY NEZŮSTAT STÁT NA MÍSTĚ

TECHNICI SPOLEČNOSTI DYSON

Vymýšlení a zdokonalování zařízení Dyson se věnuje více než 1 000 techniků a vědců společnosti Dyson ve Velké Británii, Singapuru a Malajsii. Pocházejí ze širokého spektra vědních disciplín:

elektroinženýrství, dynamika kapalin, prototypování, elektronika, návrhy, testování, separační systémy, robotika, software, materiály, motory, aerodynamika, mikrobiologie, mechanické inženýrství, akustika, právní soulad, hardware, turbotechnika a další.

Každý člen oddělení výzkumu, návrhu a vývoje je ve své oblasti odborníkem. Jejich spolupráce zajišťuje, že technika Dyson dosahuje vyššího výkonu než konkurence a je odolnější.

Dyson

TECHNIKA BUDOUCNOSTI

 Dyson

NADACE JAMESE DYSONA

Technici: řešitelé celosvětových problémů. Potřebujeme jich mnohem více. To je důvod, proč se James Dyson tak aktivně angažuje v podněcování mladých lidí, aby se zajímali o vědu, technologii a inženýrství. Jeho dobročinná nadace podporuje studenty a učitele prostřednictvím stipendií, vzdělávacích programů a výukových materiálů. Když James radí britské vládě, překvapivě se dožaduje toho, aby se více malých dětí učilo spíše z nezdarů a tvrdé práce než z okamžitého úspěchu.