Kontaktujte nás!

Telefon: +420 233 107 100 nebo nám napište Reg ICO

Vaše zpráva

Nacházíte se: Úvod > Miele

Miele

Historie značky

Firma Miele je německý výrobce vysoce kvalitních elektrických přístrojů pro domácnost a přístrojů pro profesionální využití.

 

Sídlo firmy se nachází v německém Güterslohu. Firma byla založena v roce 1899 a od té doby je v rodinném vlastnictví. Jejími zakladateli byli CarlMiele a Reinhard Zinkann. Ve vedení společnosti stojí již čtvrtá generace.

Více jak 110letá historie firmy Miele je po celou dobu provázaná se svým mottem „Být stále lepší“, které bylo vždy jasným kurzem, kterého se firma držela v dobách dobrých i horších. Je to princip pevně zakotvený v celé firmě, který se odráží v jejích produktech, firemní politice i v běžném pracovním dni. Snahou neustále zlepšovat sebe sama se snaží být lepší než ostatní.

Podnik, který na začátku 20. století začal jako řemeslná výroba odstředivek na mléko s jedenácti spolupracovníky, se v průběhu času proměnil v silnou, celosvětově úspěšnou společnost, jejíž portfolio přístrojů je velmi široké. Přístroje Mielese vyvážejí do celého světa a firma má svá vlastní zastoupení na všech pěti kontinentech. Výroba se během času z Güterslohu rozšířila do několika míst po celém Německu (Bielefeld, Arnsberg, Bünde, Euskirchen, Lehrte, Oelde a Warendorf) a dále do Uničova v České republice a Bürmoosu v Rakousku.

Cílem společnosti Miele je vyvíjet a vyrábět domácí a profesionální přístroje, které určují měřítka technické kvality, funkčnosti i designu. Přináší hodnoty celým generacím, neboť je to rodinná firma, kterou podporuje myšlení několika generací.

Přístroje Miele se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností, nezaměnitelným designem, snadným ovládáním,energetickou úsporností a ekologičností. Tuto strategii potvrzují nejen četná vítězství v nezávislých testech a designových soutěžích, ale zejména důvěra, kterou společnosti projevují její zákazníci. Spolupracovníci firmy Miele se neustále snaží, aby tato důvěra byla oprávněná.

Firma Miele, spol. s r. o., působí v České republice od roku 1991. Za 19 let své úspěšné činnosti si vybudovala výborné postavení na trhu. Centrála se showroomem sídlí v Brně. V Praze v budově Diamond Point se nachází Miele Gallery – moderní designové poradenské centrum, které na více než 650 m2 poskytuje návštěvníkům možnost získat potřebné informace, detailně si prohlédnout a vyzkoušet spotřebiče Miele.