Kontaktujte nás!

Telefon: +420 233 107 100 nebo nám napište Reg ICO

Vaše zpráva

Nacházíte se: Úvod > PIONEER

PIONEER

Historie značky

Pioneer byl založen v roce 1938 v Tokiu, Japonsko by Nozomu Matsumoto - muž s vášní pro hudbu a doufal, že podělit se světem prostřednictvím...

 

...vysoce kvalitních reproduktorů audio. To vášeň začala s malým provozem na opravu a výrobu reproduktorů v garáži Matsumoto. Od té doby se rozrostla na mezinárodní úroveň jako výrobce audio a video produktů určených pro použití doma, v autě av obchodním prostředí.

Prvek, který se nezměnil v téměř 70 let, je vášeň pro audio a video produktů, které doufáme, že podělit s celým světem. Od zaměstnanců v našich výzkumných laboratořích, kteří hledají "další velká věc" na inženýři v našich továrnách zaměřených na zabezpečování jakosti našich výrobků trenérů vysvětlovat novou technologii pro naše zákazníky - zůstáváme vášnivý o vytvoření nepřekonatelný zážitek ze zábavy.

Nozomu Matsumoto založil Pioneer jako audio produkty výrobce v roce 1938, takže reproduktory ve své garáži.

Dnes Pioneer je světovým lídrem v oblasti elektronických produktů pro auto, domácí i firemní trhy, respektován pro svou roli v zavádění takové inovace jako spotřebitel laserové disk (1979), půjčovna CD přehrávač (1984), GPS navigace do auta (1990), DVD- Video přehrávač (1996), s vysokým rozlišením plazmové obrazovky (1997) a organické electroluminscent (OEL) displej (1997). K tomuto dni, Pioneer se stále vyvíjí a vyrábí inovativní a high-tech zábavu a elektronických výrobků.

Jak jsme se přesunout dále do 21. století, prostředí pro elektronický průmysl se rychle mění. Ve středu této změny jsou ještě předvídavost a pružnost nutná, zejména v oblasti výzkumu a vývoje. Výzkumu a vývoje, bylo rozhodujícím faktorem růstu Pioneer, tvořivosti a vedení. Se sedmi procent příjmů investovaných zpět do výzkumu a vývoje, budeme i nadále rozvíjet nápadité výrobky, které nejlépe vyhovují životní styl nového století.

Ať už je to PureVision plazmové televize s křišťálově čistým obrazu ve vysokém rozlišení nebo audio systém pro vaše auto, které vám umožní slyšet každý basové dunění vědomí, že chceme dodat, že další funkci, která dělá hudbu a filmy opravdu dotkne vaší duše. V mnoha ohledech je náš firemní slogan říká vše - sound.vision.soul.

"Zvuk" nejen ukazuje Pioneer velmi původ - audio pole - ale také se odkazuje na naší snahy rezonovat se zákazníky.

"Vision" se vztahuje na video, v kterých Pioneer udržuje vedoucí pozici s Blu-ray Disc a další technologie displeje generace plazmatu v jádru. Naznačuje také, společnosti jasný závazek do budoucnosti a inovace.

"Duše" zdůrazňuje Pioneer odhodlání zvýšit zábavu na úroveň čisté emoce. Pioneer opravdu věří v sílu obrazu a zvuku, aby "pohybovat srdce a dotknout duše."

Každý, kdo má duši. Nikdy nekončící úkol je najít lepší způsoby, jak cítit, že hlouběji dovnitř. V Pioneer slogan "Přesuňte srdce a Klepněte na duši," znamená více než slova mohou vyjádřit. Je to naše poslání hýbat co nejvíce smyslů a cítění, jak můžeme skrze zázraky věčného obrazu a zvuku.