Kontaktujte nás!

Telefon: +420 233 107 100 nebo nám napište Reg ICO

Vaše zpráva

Nacházíte se: Úvod > Samsung

Samsung

Historie značky

Od svého založení jako malé exportní firmy v korejském městě Taegu společnost Samsung zaujala pevné místo ve světě petrochemie, stavby lodí...

...finančnictví a pojišťovnictví, zdravotnictví, cestovního ruchu anebo developerské činnosti. Nejvýrazněji se však rozrostla na jednoho z předních světových výrobců elektroniky, který se specializuje na digitální spotřebiče a média, polovodiče, paměti a systémovou integraci. Dnes jsou moderní, vysoce kvalitní výrobky a služby společnosti Samsung uznávány na celém světě. V tomto časovém přehledu jsou zachyceny hlavní milníky v historii společnosti Samsung Electronics, které ukazují, jak společnost rozšiřovala svou nabídku výrobků a oblast působení, zvyšovala své tržby a podíl na trhu a držela se svého poslání zlepšovat život spotřebitelů po celém světě.

 

Průkopník digitální éry

Digitální věk přinesl do globálního obchodu revoluční změny a příležitosti, na které společnost Samsung odpověděla pokročilými technologiemi, skvělými výrobky a neustálými inovacemi.

2000 až současnost průkopník digitální éry

Digitální věk přinesl do globálního obchodu revoluční změny a příležitosti, na které společnost Samsung odpověděla pokročilými technologiemi, skvělými výrobky a neustálými inovacemi.

Ve společnosti Samsung bereme každou výzvu jako příležitost a věříme, že máme skvělou pozici jednoho z uznávaných světových lídrů v odvětví digitálních technologií.

Díky našemu odhodlání být nejlepší na světě jsme u třinácti našich výrobků včetně polovodičů, displejů TFT-LCD, monitorů a mobilních telefonů CDMA dosáhli největšího podílu na globálním trhu. S výhledem do budoucna děláme historické pokroky ve výzkumu a vývoji naší celkové produkce polovodičů včetně pamětí typu flash a nepaměťových polovodičů na zakázku, pamětí DRAM a SRAM a také ve své třídě nejlepších displejů LCD, mobilních telefonů, digitálních spotřebičů a dalších výrobků.